Kadra

Agata

Absolwent AWF Katowice na kierunku Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej. Ratownik WOPR, instruktor pływania, instruktor aqua aerobiku i fitnessu. Uczestniczka wielu konwencji i kursów z zakresu fitness.

Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku oraz aerobik na sali. Gdy raz przyjdziesz na zajęcia do Agaty, to już żaden inny instruktor nie będzie dla Ciebie lepszy – oczywiście jeśli lubisz wycisk. Agata nawet największego leniucha potrafi zachęcić do ćwiczeń. Razem z resztą zespołu prowadzi naukę pływania.

Była zawodniczka sekcji pływackiej AZS Akademia Ekonomiczna Katowice. Ukończyła szkolenia w kierunku dietetyki oraz instruktora siłowni – trener personalny. Interesuje się sportami wodnymi a szczególnie żeglarstwem morskim.

Jola

Fizjoterapeuta, rehabilitant

Ratownik medyczny i WOPR. Absolwentka fizjoterapii, specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i odnowie biologicznej. Absolwentka kursu kinesio tapingu, masażu Shantala i masażu dla ciężarnych.

Od najmłodszych lat interesuje się żeglarstwem. Aktywny działacz ZHP, prowadziła harcerską drużynę wodną w Chorzowie. Była zawodniczka pływania, specjalizowała się w stylu motylkowym.

W AQUATA prowadzi zajęcia z aqua aerobiku, aqua mama i aqua baby. Jedna z naszych najbardziej doświadczonych instruktorów.

Madzia

Dietetyk Magda

Absolwent Centrum Kursów i Szkoleń GWSH na kierunku Instruktor Rekreacji Ruchowej – Trener Personalny. W "Aquata" jest trenerem na siłowni.

Prowadzi z zajęcia z treningu obwodowego a także treningi indywidualne, aerobik oraz aqua aerobik. Ukończyła szkolenie w zakresie dietetyki oraz wykonuje zabiegi odchudzające cryo royal.

Interesuje się fitnessem, wycieczkami górskimi, pływaniem. Wytrwała i sumienna, dzięki czemu nasi klienci są wysoko zmotywowani do zrzucenia zbędnych kilogramów. Zawsze dąży do postawionego celu, nigdy nie obniża sobie poprzeczki.

Instruktor pływania, aqua aerobic

Anka

Absolwentka katowickiego AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Nauczyciel z 6 letnim stażem, ratownik WOPR, płetwonurek, instruktor pływania oraz piłki ręcznej.

W naszym klubie głownie zajmuje się naukami pływania dla dzieci i dorosłych, prowadzi również aqua aerobik i zajęcia gimnastyczne dla najmłodszych. Wymagająca i konsekwentna jak każdy nauczyciel. Interesuje się fotografia a jej pasja są psy i ich szkolenie.

Trener pływania, fizjoterapeuta

Patryk

Absolwent odnowy biologicznej. Jego praktyka w tym zakresie sięga od pracy w gabinetach fizjoterapeutycznych aż do masażu pływaków Mistrzostwach Polski! Trener pływania klasy II, Ratownik WOPR, Płetwonurek.

Od najmłodszych lat związany z pływaniem. Czynny zawodnik zdobywający medale na imprezach krajowych - wie jak odnieść sukces i każdego zachęci do sportu. Aktualnie doskonali się w zakresie zajęć aqua aerobiku. W wolnym czasie wędkuje i ogląda filmy.

Marysia

Instruktor pływania, Ratownik WOPR

Ratownik WOPR oraz studentka Katowickiego AWF-u. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy naszym kursantom wszelkie tajniki pływackie.

Prywatnie gra na gitarze i fortepianie. Pięknie śpiewa, więc jak zabraknie prądu, to nie musimy się martwić o tło muzyczne :) Uprawia kolarstwo oraz narciarstwo zjazdowe.

Paweł

instruktor pływania i aqua aerobiku

Ratownik wodny, instruktor pływania i aqua aerobiku. Absolwent katowickiego AWF-u, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Żadna dyscyplina sportu nie kryje przed nim tajemnic.

W czasie wolnym, rządzi na scenie – muzyka to jego druga miłość, z resztą widać to na załączonym obrazku ...

Fizykoterapeuta, masażysta, instruktor pływania

Grzegorz

Ratownik wodny, fizjoterapeuta. Były pływak oraz piłkarz. Poza pływaniem oraz sportami wodnymi (w szczególności wakeboard) do głównych jego pasji zaliczają się gry zespołowe a także sporty rakietowe, m.in. squash.

Masażystka Saunarium & SPA

Agata

Technik masażysta, dla której żaden rodzaj masażu nie ma tajemnic.

Instruktor aquaaerobiku

Ania

Ratownik WOPR, entuzjastka sportów wodnych. Instruktorka aqua aerobiku. Ćwiczenia w wodzie są dla niej największą pasją, wytrwale doskonali się od 10 lat. Na jej zajęciach pocisz się w wodzie i z utęsknieniem oczekujesz kolejnych ćwiczeń.

Prywatnie mama dwójki urwisów, co przekłada się na doskonały kontakt z dziećmi.

Masażysta, odnowa biologiczna

Małgosia

Masażysta z wieloletnim doświadczeniem. Perfekcja w każdym calu – jak wykonuje masaż to wkłada w niego całe serce, jak wykonuje rytuał to… - musicie to po prostu zobaczyć, nie da się tego opisać słowami.

Instruktor pływania, nauka dzieci

Maciek

Ratownik WOPR z wieloletnim doświadczeniem. Instruktor pływania, który uwielbia pracę z dziećmi, szczególne z trudnymi przypadkami. Każde dziecko uwielbia ćwiczenia w wodzie w Maćka wydaniu. Przy nim nie da się nudzić.

Były zawodnik pływania oraz kickboxingu. W przyszłości planuje doskonalić swoje umiejętności w kursach pedagogicznych, między innymi w kursie Halliwick’a.

Instruktor aquaaerobiku

Agnieszka

Pasjonatka sportu w każdym wydaniu. Od najmłodszym lat związana z różnymi dyscyplinami. Od tańca, poprzez siatkówkę i kolarstwo, jednak dopiero basen skradł całkowicie jej serce. Przez znajomych nazywana „Torpeda”, a dlaczego? Na treningu nie odpuszcza nikomu.

Zawsze uśmiechnięta i wesoła. Swoim optymizmem zaraża wszystkich w około. Cechuje ją cierpliwość i konsekwencja. Ratowniczka wodna, która uwielbia pracę z dziećmi.

Instruktor aquaaerobiku oraz pływania

Marysia

Sport wyczynowy uprawiała od 4 roku życia. Przez 10 lat ćwiczyła gimnastykę artystyczną, gdzie odnosiła wiele sukcesów. Następnie przez 4 lata trenowała wytrwale lekkoatletykę.

Ratownik WOPR, który konsekwentnie dąży do celu. Bardzo sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta. Prowadzi zajęcia aqua aerobiku w sposób dynamiczny. Uwielbia kontakt z ludźmi, szczególnie z dziećmi, dlatego lekcje pływania to sama przyjemność.

Instruktor nauka pływania

Julian

Były pływak i zawodnik w Klubie UKS Nawa Skierniewice. Wielokrotny medalista w Mistrzostwach Polski Juniorów. Aktualnie student katowickiego AWF-u oraz ratownik wodny i instruktor pływania.

Prowadzi naukę pływania grupową i indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla niego nie istnieją przeszkody, każdego nauczy pływać.

Masażysta, odnowa biologiczna

Iza

Masażystka - technik masażysta z wieloma certyfikatami . Absolwentka Studium Medycznego na kierunku technik masażysta z elementami fizjoterapii. Dodatkowo posiada liczne kursy masażu.

Pasjonatka technik manualny, jej ręce rozmasują każde napięcie. Do klientów podchodzi indywidualnie wkładając we wszystkie zabiegi całe swoje serce.