Kadra

Agata

Absolwent AWF Katowice na kierunku Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej. Ratownik WOPR, instruktor pływania, instruktor aqua aerobiku i fitnessu. Uczestniczka wielu konwencji i kursów z zakresu fitness.

Prowadzi zajęcia z aqua aerobiku oraz aerobik na sali. Gdy raz przyjdziesz na zajęcia do Agaty, to już żaden inny instruktor nie będzie dla Ciebie lepszy – oczywiście jeśli lubisz wycisk. Agata nawet największego leniucha potrafi zachęcić do ćwiczeń. Razem z resztą zespołu prowadzi naukę pływania.

Była zawodniczka sekcji pływackiej AZS Akademia Ekonomiczna Katowice. Ukończyła szkolenia w kierunku dietetyki oraz instruktora siłowni – trener personalny. Interesuje się sportami wodnymi a szczególnie żeglarstwem morskim.

Instruktor fitness, aqua aerobiku oraz pływania

Jola

Ratownik medyczny i WOPR. Absolwentka fizjoterapii, specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i odnowie biologicznej. Absolwentka kursu kinesio tapingu, masażu Shantala i masażu dla ciężarnych.

Od najmłodszych lat interesuje się żeglarstwem. Aktywny działacz ZHP, prowadziła harcerską drużynę wodną w Chorzowie. Była zawodniczka pływania, specjalizowała się w stylu motylkowym.

W AQUATA prowadzi zajęcia z aqua aerobiku, aqua mama i aqua baby. Jedna z naszych najbardziej doświadczonych instruktorów.

Fizjoterapeuta, rehabilitant

Anka

Absolwentka katowickiego AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Nauczyciel z 6 letnim stażem, ratownik WOPR, płetwonurek, instruktor pływania oraz piłki ręcznej.

W naszym klubie głownie zajmuje się naukami pływania dla dzieci i dorosłych, prowadzi również aqua aerobik i zajęcia gimnastyczne dla najmłodszych. Wymagająca i konsekwentna jak każdy nauczyciel. Interesuje się fotografia a jej pasja są psy i ich szkolenie.

Instruktor pływania, aqua aerobic

Marysia

Ratownik WOPR oraz studentka Katowickiego AWF-u. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy naszym kursantom wszelkie tajniki pływackie.

Prywatnie gra na gitarze i fortepianie. Pięknie śpiewa, więc jak zabraknie prądu, to nie musimy się martwić o tło muzyczne :) Uprawia kolarstwo oraz narciarstwo zjazdowe.

Instruktor pływania, Ratownik WOPR

Paweł

Ratownik wodny, instruktor pływania i aqua aerobiku. Absolwent katowickiego AWF-u, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Żadna dyscyplina sportu nie kryje przed nim tajemnic.

W czasie wolnym, rządzi na scenie – muzyka to jego druga miłość, z resztą widać to na załączonym obrazku ...

instruktor pływania i aqua aerobiku

Agnieszka

Pasjonatka sportu w każdym wydaniu. Od najmłodszym lat związana z różnymi dyscyplinami. Od tańca, poprzez siatkówkę i kolarstwo, jednak dopiero basen skradł całkowicie jej serce. Przez znajomych nazywana „Torpeda”, a dlaczego? Na treningu nie odpuszcza nikomu.

Zawsze uśmiechnięta i wesoła. Swoim optymizmem zaraża wszystkich w około. Cechuje ją cierpliwość i konsekwencja. Rehabilitant i ratowniczka wodna, która uwielbia pracę z dziećmi.

Instruktor aquaaerobiku

Mary

Sport wyczynowy uprawiała od 4 roku życia. Przez 10 lat ćwiczyła gimnastykę artystyczną, gdzie odnosiła wiele sukcesów. Następnie przez 4 lata trenowała wytrwale lekkoatletykę.

Ratownik WOPR, który konsekwentnie dąży do celu. Bardzo sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta. Prowadzi zajęcia aqua aerobiku w sposób dynamiczny. Uwielbia kontakt z ludźmi, szczególnie z dziećmi, dlatego lekcje pływania to sama przyjemność.

Instruktor aquaaerobiku oraz pływania

Julian

Były pływak i zawodnik w Klubie UKS Nawa Skierniewice. Wielokrotny medalista w Mistrzostwach Polski Juniorów. Aktualnie student katowickiego AWF-u oraz ratownik wodny i instruktor pływania.

Prowadzi naukę pływania grupową i indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla niego nie istnieją przeszkody, każdego nauczy pływać.

Instruktor nauka pływania

Dawid

Ambitny, cierpliwy i gotowy do działania. Ratownik WOPR, którego pasją jest ciągłe samodoskonalenie własnych umiejętności. Uważa, że wszystko można osiągnąć dzięki systematycznej, ciężkiej pracy. Takimi zasadami kieruje się podczas nauki pływania oraz w życiu codziennym.

Dawid jest aktywny fizycznie od najmłodszych lat swojego dzieciństwa, aktualny student w AWF Katowice. Jego hobby nie kończy się na pływaniu, uprawia sporty zimowe takie jak jeżdżenie na nartach. Jego ulubioną formą ćwiczeń są elementy kalisteniki z dodatkiem akrobatyki. Jego pasją są podróże oraz muzyka.

Nauka pływania instruktor

Marcin

Ratownik WOPR, instruktor pływania i wychowawca kolonijny. Humanista, obecnie student prawa. Pływa od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Zdecydowanie ma świadomość, że na początku ćwiczenia są żmudne, ale niestety nie ma innej możliwości na przebrnięcie przez naukę pływania. Jeżeli chcesz w międzyczasie zamienić parę słów po Hiszpańsku – nie krępuj się; Hiszpański i kultura hiszpańska są jedną z jego zainteresowań.

Instruktor pływania, basen, sauna

Daniel

Ratownik wodny,sternik motorowodny, technik masażysta, instruktor pływania, prowadzący zajęcia aqua aerobiku. Przyszły fizjoterapeuta i trener personalny. Prowadzący aktywny tryb życia - w wolnym czasie ćwiczy na siłowni i na basenie.

Nie boi się podejmowania nowych wyzwań sportowych. Były pływak z sekcji sportowej, największe osiągniecie to 3 miejsce w stylu klasycznym w Mistrzostwach Śląska.

Basen, jacuzzi, instruktor pływania

Marta

Absolwentka studiów ekonomicznych i szkoły masażu, uczestnik wielu kursów masażu. Masaż to jej pasja, uwielbia to robić. Prywatnie czynny kibic reprezentacji Polski. Interesuje sie sportem, kocha koty, taniec i podróże.

Masażysta, odnowa biologiczna, saunarium w Katowicach

Wojtek

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Czynny zawodnik klubu piłki nożnej - wie jak odnieść sukces i każdego zachęci do sportu. Ratownik WOPR. Aktualnie doskonali się w zakresie zajęć aqua aerobiku. Aktualnie student Politechniki Śląskiej.

Instruktor pływania, basen katowice

Julia

Ratownik wodny, student Wychowania Fizycznego na AWF Katowice. Była zawodniczka pływania, instruktor pływania. Poza pływaniem oraz sportami wodnymi do głównych jej pasji zaliczają starty w zawododach wytrzymałościowcych typu Armagedon, gdzie odnosi liczne sukcesy. Na swoim koncie ma ukończonych wiele maratonów. Uwielbia pracę z małymi dziećmi i doskonalenie umiejetności pływania.

Fizykoterapeuta, masażysta, instruktor pływania

Nasi partnerzy:

Fabryka Siły